התקנת מזגנים

הקיץ מתקרב ונהיה חם יותר מיום ליום. מי שאין בביתו מערכת מיזוג אולי יחשוב כבר עכשיו על אופציה להזמין שירות התקנת מזגנים. הדבר הראשון אותו אתם צריכים לשאול את עצמיכם – איכן אתם רוצים להתקין את המזגן? דהיינו באיזה חלק בדיוק של הבית. איזה חדר הכי חשוב לכם ובו אתם שוהים רוב מזמנכם כאשר אתם בבית. ייתכן ותרצו גם לעשות התקנת מזגנים בכל הבית, דהיינו להתקין מזגן מיני מרכזי ביתי בבית שלכם.

אנחנו בחברת טקנו מיזוג מספקים שירותי התקנת מזגנים לכל תושבי הערים מאזור המרכז, השרון והשפלה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני על מנת לקבל הסבר מעמיק אודות אופציות שונות של התקנת מזגנים אשר יינתן לכם בחינם על ידי טכנאי מזגנים הגדולים והמנוסים ביותר אשר עובדים בחברה שלנו. ליצירת קשר איתנו, נא לחייג למספר : 052-676-5504.

ממה מתחילים התקנת מזגנים?

אתם בתור הלקוחות חייבים קודם כל לברר מהו המחיר המקובל בשוק להתקנת מזגנים על ידי טכנאי מזגנים. כמו כן חשוב לוודא את המחיר לסוג הספציפי של המזגן אותו אתם צריכים להתקין בבית שלכם. במצבים בהם החברה ממנה רכשתם את המזגן מספקת את שירותי ההתקנה בין בתשלום ובין

בחינם, חשוב לוודא מיהו הטכנאי אשר יספק לכם את השירות. רוב החברות עובדים עם ספקים חיצוניים לצורך מתן שירות התקנת מזגנים עבור הלקוח.

להתקין מזגן לבד בבית כאשר אין לכם שום ידע בכך ואין נסיון- זוהי משימה בלתי אפשרית לביצוע ואף אם תגשו לכך, אתם עלולים לגרום נזק למזגן החדש אותו רכשתם בעוד שלא עשיתם התקנת מזגנים כראוי. התקנת מזגנים הוא מקצוע בפני עצמו ואפילו לא כל טכנאי מזגנים מסוגל לעשות זאת. על מנת לבצע התקנת מזגן בבית הלקוח כשורה, יש לפנות אך ורק לטכנאי מוסמך לכך והכי חשוב בעל נסיון רב בהתקנות.

תהליך התקנת מזגנים על ידי הטכנאי המוסמך

טכנאי מזגנים מקצועי ניגש להתקנה תוך התחשבות במבנה הבית והמיקום המדויק בו נדרשת ההתקנה. לאחר זמן מה הטכנאי כבר יודע את כל המימדים והגדלים ובוודאי יוכל לתת לכם את הצעת המחיר בהתייחס לכמות העבודה הוא יצטרך לעשות. אנו ממליצים לכם לצפות בסרטון הבא על מנת לראות את התמונה מקרוב. כך למעשה תיעשה התקנת המזגן. לידיעתכם זהו לא תהליך התיקון, לקריאה אודות תיקון מזגנים נא ללחוץ פה.

שיטות לזהות מתקין מזגנים מנוסה

התקנת מזגנים היא לא עבודה פשוטה ולכן לרוב אתם תראו שבאים אליכם כמה מתקינים ביחד על מנת לבצע את העבודה. במיוחד כאשר מדובר בהתקנת מזגן מיני מרכזי בבית, מדובר בעבודה שיכולה לקחת יום שלם או אפילו כמה ימים ברצף, אך תזכרו כי מדובר בתהליך חד פעמי שלמעשה נעשה רק פעם אחת בבית שלכם. כאשר תצטרכו תיקון מזגנים, כבר לא יהי צורך באותם הפעולות שנעשו בעבר על מנת להתקין את המזגן.

כל מתקין מזגנים מקצועי אמור להיות מצוייד עם מקדח יהלום בגדלים שונים – זה דבר בסיסי למתקין מקצועי, בנוסף הוא חייב להחזיק מכופפות של צינורות נחושת, כבלים של חשמל בגדלים שונים. תזכרו כי לכל מזגן יש ישנו כבל חשמל שונה, למשל באלקטרה כבל חשמל חמש גידים רב-גידי, בתדיראן כבל שמונה גידים רב גידי, חיבור החשמל לרשת צריך להיות עם כבר חד-גידי שהוא בדרך כלל בצבע ירוק. בנוסף צינור שרשורי למים, בידודים לצינורות הנחושת, לפלף. כמו כן מתקנים גישטל בגדלים שונים ועוד. כמו כן ברנר על חמה ומשאבת ווקום, מברגות ומקדחות למיניהם. תזכרו כי כל זה נדרש על מנת לבצע התקנת מזגנים כראוי.

רוצים להתקין מזגן לבד? תקראו את המדריך איך מתקינים מזגן.​

פוסטים אחרונים