איך מתקינים מזגן

באמצע הקיץ החם אתם פתאום יכולים להבין כי ההמצאה החשובה ביותר בתולדות האנושות היא המצאת המזגן. אתם רצים לקנות את המזגן, באים איתו הביתה ולא בדיוק ידועים מה לעשות איתו. כעת אתם זקוקית לשירות של התקנת מזגנים על ידי טכנאיים מוסמכים או לחלופין לבצע התקנה לבד בבית. אז איך מתקינים מזגן? זאת שאלת השאלות אשר כל אחד מאיתנו יכול לשאול בעת הצורך. להלן תמצאו את ההנחיות המדוייקות כיצד תוכלו להתקין מזגן בבית מבלי להיעזר בשירותיהם של מתקינים מוסמכים. נקדים ונבהיר כי המדריך "איך מתקינים מזגן" כמובן יכול להיות יעיל במידה ואתם מעוניינים להתקין מזגן עילי רגיל או יחידת מיזוג רגילה ולא מערכת מיזוג מרכזית.

הנחיות איך להתקין מזגן

תמדדו את החדר אותו אתם רוצים לקרר או לחמם ועל ידי כך תוכלו לחשב את כמות הקור איך להתקין איך מתקינים מזגןאו החום שאתם צריכים. (נבהיר בהמשך)
תחליטו איכן אתם רוצים למקם את המזגן. המזגן שאותו אתם הולכים לקנות חייב להתאים למקום, תזכרו כי הגדלים של המזגנים יכולים להיות שונים.
תתקינו את המשענים אשר באים ביחד עם המזגן. תצייתו להוראות היצרן.
תעלו את המזגן על המשענים בהתאם להוראות היצרן.
תהדקו את המזגן אל המשענים ותהנו מהקירור.
הנחיות אלו יעזרו לכם להבין איך להתקין מזגן ביתי. הערה חשובה: הוראות אלו מתאימות בעיקר להתקנת מזגן חלון ביתי.

טיפים ואזהרות בעת התקנת המזגן

1. תמיד תשתדלו להתקין את מזגן החלון על הצד הדרומי או על הצד הצפוני. הצדדים המערביים והמזרחיים חשופים לזריחת השמש, מה שיקשה על היחידה לעבוד כשורה.

2. תעקבו אחר הנחיות היצרן ובמידת הצורך פנו אל היצרן דרך הטלפון או האינטרנט לצורך קבלת התמיכה.​