התקנת מזגן בממד

ישנן הוראות ברורות מטעם פיקוד העורף בנוגע לעניין של התקנת מזגן בממד. לפני ביצוע ההתקנה בפועל, חשוב לעבור על הוראות אלה ולתכנן את ההתקנה בהתאם להוראות. התקנת מזגן בממד הוא נושא רגיש לא רק מבחינת הבטחון עצמו, אלא גם מבחינת ההוראות של פיקוד הערוף, לכן חשוב שאת העבודה יעשו מקצוענים בעלי ידע ונסיון בתחום. חברת טקנו מיזוג מספקת את השירות של התקנת מזגן בממד מזה כבר מספר רב של שנים. אנו מציעים את השירות שלנו לכל תושבי המרכז, גוש דן, השרון והשפלה.

כיצד מבצעים התקנת מזגן בממ"ד?

כל פעולה של התקנת מזגן צריכה להיעשות על פי ההוראות. מאחר ומדובר בנושא מאוד קריטי כמו התקנת מזגן בממד, פיקוד העורף הוציאו הגדרות והוראות ברורות בנוגע לעניין. ובכן הדרך הנכונה להתקין מזגן עילי במרחב מוגן (ממ"ד, מקלט) היא להשתמש באביזרי איטום תקניים המיועדים לאיטום מעברי צנרת בקירות מרחב מוגן. אביזרים אלו הינם מוגני הדף ואש ואוטמים כל צינור/ כבל בפני עצמו. חשוב לבדוק עם מתקיני המזגנים האם הם מודעים לכך וכיצד בדעתם לאטום את מעבר הצנרת.

מחיר התקנת מזגן בממד

מחיר התקנת מזגן בממד מאוד משתנה בהתאם לגודל הממד ולהרבה גורמים אחרים. על מנת לקבל הצעת מחיר לשירות של התקנת מזגנים בממד, אנא צרו קשר עם חברת טקנו מיזוג עכשיו.

מידע נוסף אודות התקנת מזגנים

העמוד הזה מוקד לנושא של התקנת מזגן בממד. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף אודות השירות של התקנות מזגנים – אנא לחצו כאן.

פוסטים אחרונים