תיקון מזגנים

אתם מכירים את אותו יום חם שאתם מגיעים הביתה, לוחצים על השלט של המזגן ולא מקבלים שום תגובה. ברור מאליו שהמזגן התקלקל לכן האופציה היחידה לטפל בבעיה היא להזמין טכנאי שיתקן את המזגן. משימה זו לא כל כך פשוטה בשל ריבוי הטכנאים בשוק הארצי. כיום הדרך הטובה ביותר למצוא טכנאי מזגנים היא דרך האינטרנט, אך לפני שאתם ניגשים להזמין את הטכנאי, אולי כדאי שתנסו לעשות כמה בדיקות מקדימות על מנת לבדוק את תקינות המזגן.

כמה פעולות מקדימות לפני שאתם מזמינים טכנאי מזגנים

קודם כל תבדקו את עצמכם. האם המזגן מחובר לחשמל? האם השלט תקין או אולי יש צורך בהחלפת בטריות? ובנוסף תבדקו אם הנתיך לא קפץ. בדקתם ומצאתם כי הכל תקין? המשיכו קריאה.

תנסו למצוא עוד סיבה לכך שהמזגן לא עובד או עובד בדרך לא ראויה:

המזגן מחמם במקום לקרר? תבדקו כי המזגן אינו נמצא במצב השהייה בשלט או שהטמפרטורה אינה נכונה. בדיקות כאלו יעלו את הסיכויים שלכם להסתדר בתיקון המזגן מבלי להזמין את הטכנאי.

לא מצאתם את המקור לבעיה לבד? כנראה זה הזמן להזמין טכנאי מזגנים

במקרים בהם המזגן עובד באופן חלש, לפעמים ניתן לפתור את כל הבעיה על ידי ניקוי פילטרים, הוספת גז או ניקוי צינור ניקוז. פעולות אלה הם השלבים הפשוטים ביותר בתהליך של תיקון מזגן והם אינם אמורים לקחת יותר מדי זמן אצל הטכנאי.

חלק מהתקלות במזגנים דורשות החלפת המדחס וזהו החלק העיקרי במזגן עצמו. במקרים כאלה ייתכן והתיקון לא יהיה כדאי מבחינת הכסף, שכן החלפת המדחס יכולה להגיע לסכום של מחיר מזגן חדש, אך בשאר המקרים התיקון יהיה משתלם מאוד ויחסוך לכם הרבה מהבחינה הכספית.

אנו מספקים שירותי תיקון מזגנים באזורי המרכז, השפלה והשרון.

כעת נבהיר כמה נקודות חשובות בנוגע לתהליך תיקון מזגנים

האיזור בו אנו מתגוררים מוגדר כאיזור טרופי חם, לכן קשה לשרוד אפילו קיץ אחד ללא מזגן באיזור זה. מזגנים אשר באים לידי שימוש כאן בארץ הם בעיקר מזגנים טרופיים אשר עמידים גם בקיץ הישראלי וגם בחורף. בדומה למקררים, חשוב לשמור על הזגנים ותחזק אותם כל שנה מחדש. למרבה צערינו, קיים מיתוס נפוץ בארץ כי התקלה הנפוצה ביותר במזגנים היא חסור גז. עם זאת חשוב להבין שבמזגנים החדשים אין כלל בעיה עם כמות הגז והם מיועדים לשימוש של עד 6 שנים. רוב המקרים של תיקון מזגנים הם מקרים לא של חוסר גז, אלא תקלות שותפות אשר מתרחשות לרוב במדחס של המזגן.

כאשר אתם נמצאים במעמד של הזמנת השירות של תיקון מזגנים, חשוב לוודא נקודות רבות וחשובות בנוגע לשירות זה. כמה עולה הביקור של הטכנאי? האם ישנה אחריות על עבודת הטכנאי? תוך כמה זמן הטכנאי מעריך שיתקן את התקלה ומהו המחיר האופטימלי לסוג של שירות זה. קרא מידע נוסף אודות מערכות מיזוג אוויר.

בכל הקשור לייעוץ בתיקון מזגנים וכן הזמנת הטכנאי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במספר הטלפון הבא:

052-676-5504

מהם השיטות של תיקון מזגנים בהם משתמש טכנאי מזגנים

תיקון המזגן יכול להתבצע אך ורק על ידי טכנאי מזגנים מקצועי, כל שאר ההנחיות מבוססות על נקודת יסוד זו. לאחר שהטכנאי ביצע את כל הבדיקות המקדימות לתהליך התיקון, הוא ייגש לעבודה בפועל תוך מתן תשומת לב מיוחדת למהות המזגן, דהיינו לסוג המזגן ולסוג החברה. בכל שלב אתם יכולים לשאול את הטכנאי מה בדיוק התקלה ומהו מקור לבעיה זו, כך אתם תוכלו להחליט בכל עת האם כדאי לכם להמשיך את התיקון, האם כדאי יותר לעצור את הטכנאי ולהגיד שאתם לא מעוניינים בשירותיו. בהחלט ייתכן ויותר כדאי לכם מבחינת הכסף לקנות מזגן חדש.

לבסוף נזכיר כי החברה שלנו מורכבת אך ורק על ידי טכנאי מזגנים מוסמכים ומקצועיים אשר פועלים מזה זמן רב בשוק הארצי ומתעסקים במתן שירות של תיקון המזגנים לתושבי המרכז, השרון והשפלה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עכשיו.

פוסטים אחרונים