תיקון דליפת גז במזגן

ניתן לבצע בדיקה באופן חד משמעי כדי לקבוע אם יש או אין דליפת גז במזגן. פעולה זאת נעשית על ידי המכשיר הנקרא גלאי אשר עיקר המטרה שלו הוא לאתר את מקור דליפת גז במזגן. בראש ובראשונה יש לבדוק את הלחצים. הסימן לכך שישנה דליפת זג הוא לחצים נמוכים, באם הלחצים אינם נמוכים ואינם אפסיים, אזי אין כלל דליפת גז.

כיצד נדע שיש דליפת גז במזגנים

אם לעתים קרובות אתם מזהים כי המזגן שלכם לא מקרר או לא מחמם כרגיל ואז אתם מיד מזמינים טכנאי מזגנים שבא וממלא שוב ושוב את הזג, אזי יש צורך לבדוק אם ישנה דליפת גז במזגנים. ביקור כזה של טכנאי מזגנים אינו יעיל עבורכם שכן תצטרכו להזמין את השירות של דליפת גז במזגנים כל פעם מחדש.

במידה ומילוי הגז התבצע לפני יותר מחצי שנה, אזי כדאי להזמין שוב את הטכנאי על מנת לעשות בדיקה מקיפה יותר מזאת שנעשתה פעם. תבקשו מהטכנאי לערוך בדיקת דליפת גז במזגן כפי שנדרש. מומלץ מאוד להזמין את אותו טכנאי מזגנים שהזמנתם בעבר לצורך בדיקת דליפת גז במזגן.

תיקון דליפת גז במזגן

הדרך הטובה ביותר לדעת אם יש דליפה מהצנרת היא לסגור את הברזים ולעשות בדיקת ואקום. ככה תדעו אם ישנה דליפה – אם ואקום בורח תוך מספר שניות. שימו לב כי במזגנים עם גז ישן יש לבצע את הבדיקה, רק כאשר אין גז בכלל במערכת.​

פוסטים אחרונים