תיקון מיזוג תעשייתי

חברת טקנו מיזוג מספקת שירותי תיקון מיזוג תעשייתי מזה כבר מספר רב של שנים בשוק הארצי. טכנאי המיזוג שלנו מספקים שירותי תיקון מערכות מיזוג אויר. מיזוג תעשייתי הוא תחום הפעילות של חברת טקנו מיזוג ואנו מספקים שירות זה למפעלים, חנויות ומוסדות מאיזורי המרכז, השרון והשפלה. מערכות מיזוג תעשייתי כוללות את האלמנטים הבאים:

1. צ'ילרים

2. מגדלי קירור

3. מערכות קירור

ועוד.

בטרם הגעת טכנאי מיזוג תעשייתי למקום, אנו מציעים לכם לקבל שירות של ייעוץ חינמי דרך הטלפון. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת טקנו מיזוג באחד משני המספרים הבאים:

052-676-5504

שירותי תיקון מיזוג תעשייתי על ידי חברת טקנו מיזוג

חברת טקנו מיזוג מציעה שירותי תיקון מיזוג תעשייתי לחברות ומוסדות שונים בארץ. בין תחומי ההתמחות שלנו: תיקון מגדלי קירור, תיקוני צ'ילרים ומערכות מיזוג תעשייתי נוספות.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בנוגע לרכישת מערכות מיזוג תעשייתי. השירות ניתן ללא תשלום. טכנאי מיזוג תעשייתי שלנו תמיד ישמחו לעזור לכם.

עקרונות של מערכות מיזוג תעשייתי

כאשר המערכת כוללת שני רכיבים או יותר אשר נוטים להשתנות לנקודה, קיימת נטייה טבעית המונית להעביר, מזעור ריכוז הבדלים בתוך המערכת. הובלה של מרכיב אחד מן לאזור של ריכוז גבוה יותר של ריכוז נמוך יותר נקרא העברה המונית. דוגמה נפוצה של העברת מסה מתייבשת משטח רטוב חשיפה בלתי רווי האוויר. קירור ומיזוג אוויר עסקה עם תהליכים הכרוכים בהעברת המוני. כמה חוקים בסיסיים של העברה המונית רלוונטי קירור ומיזוג אוויר הן בהמשך.

מערכות הקירור ומיזוג האוויר של ימינו אנו מצריכות ידע נוסף. בעל המקצוע אשר מומחה בתיקון מיזוג תעשייתי נקרא טכנאי מיזוג אויר. זהו השם הנפוץ ביותר עבור בעל מקצוע זה, אך אתם עלולים להיתקל גם במושג טכנאי קירור.​

פוסטים אחרונים