תיקון מקררים

מזג האוויר משתולל. בקיץ החם של מדינת ישראל לפעמים אפשר להאמין שתיאוריית ההתחוממות הגלובלית כבר הוכחה. החתולים אינם מחזיקים מעמד בחום כזה ומחפשים מקום אחרון למנוח. ומה קורה עם בני אדם? אנחנו רצים ממקום למקום בו יש מזגן. ומה קורה לנו בערב אחרי העבודה? אנחנו נזרקים אל המקרר על מנת להוציא ממנו משהו קר וכבר לא משנה מה. פתאום אתם מגלים שהמקרר לא עובד… כאילו כל החיים עברו לכם מול העיניים.

כעת בא הזמן של שירות תיקון מקררים. שירות זה קיים בארץ ובעולם בדיוק מאז שקיימים המקררים. תיקון מקררים טוב הוא תמיד כזה שנותן לכם אחריות מוחלטת ולכן הוא צריך להיעשות אך ורק על ידי טכנאי מקררים מוסמך.

אנחנו מחברת טקנו מיזוג מספקים את השירותים הטובים ביותר לציבור הלקוחות שלנו מאיזורי המרכז, השרון והשפלה.

אילו שירותי תיקון מקררים תוכלו לקבל מאת חברת טקנו מיזוג

חברת טקנו מיזוג מספקת את כל שירותי תיקון מקררים כולל שירותי תיקון מקררים ביתיים וגם מיזוג תעשייתי ומוסדי. על מנת לספק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו אנו מציעים לכם שירות חינם של ייעוץ טלפוני על מנת לעזור לכם על שמירת המקרר לאורך זמן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת על ידי חיוג לאחד משני המספרים הבאים: 052-676-5504

כאן תוכלו לקבל עצות כיצד ניתן לשמור על המקרר על מנת שישרת אתכם הרבה זמן:

1. אל תנתקו אותו מהחשמל לתקופות זמן ארוכות. פעולה כזאת עלולה לפגוע במערכת החשמל של המקרר. במקרה זה השירות של תיקון מקררים על ידי טכנאי מקררים מוסמך יהיה הכרחי עבורכם.

2. תמיד תשימו לב לטמפרטורה של המקרר וגם לעוצמת הקירור שלו. יש להשתדל לבחור בטמפרטורה רצויה של המקרר על מנת להימנע מקפיאת המזון וגם במקרים מסוימים נכנס לתמונה העניין של שמירת החשמל. מקרר הוא מכשיר אשר לא חייב לצרוך הרבה חשמל. על מנת להבין את העניין של הקירור, נדגים לכם תמונת סכמה פשוטה (קירור המיזוג של המקרר מושג באופן פשוט מאוד על ידי הזרמת אוויר קר):

מהו קרח אשר נוצר במקרר בתהליך הקירור?

הקרח במקרר הוא תוצר לוואי קבוע אשר ישנו בכל מקרר בין אם אתם מזהים אותו ובין אם לאו. טכנאי מקררים מוסמך קודם כל בודק את מערכת המיזוג של המקרר בטרם הוא ניגש אל התהליך של תיקון מקררים. בכל מקרר ישנו מנגנון משלו להפשרת הקרח תוך כדי עבודת המקרר. מנגנון זה עובד בצורה הבאה: מפעיל חימום קל על דופנות המקרר ועל ידי כך מונע את הצטברות הקרח. זוהי השיטה הטובה ביותר נכון להיום להפשרת קרח בצורה אוטומטית.

באופן זה כאשר ישנה תקלה כלשהי במנגנון קירור, על טכנאי מקררים לבדוק האם ישנה שכבת קרח. שכבה כזאת נוצרת כתוצאה שאי פעילות או פעילות לא יעילה של מערכת ההפשרה.

פוסטים אחרונים